Ota Moravec - Zima ve vesnici

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Ota Moravec. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Pardubicích roku 1903. Studoval soukromě u malíře J. Petra a L. Czordáka, poté na pražské AVU u prof. Nejedlého. Věnoval se krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

24915. Zima ve vesnici
Dražba ukončena:28.11.2018 18:52:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč