Otakar Vaňáč - Posezení pod stromem

Kresba tužkou na papíře, 18 x 12 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole. Zezadu přípis : Skica z lounských luk V.

390. Posezení pod stromem
Dražba ukončena:17.06.2013 21:59:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.06.2013 21:54:05 73