Otakar Vaňáč

390. Posezení pod stromem

popis: Kresba tužkou na papíře, 18 x 12 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole. Zezadu přípis : Skica z lounských luk V.

dražba ukončena: 17.06.2013 21:59:05

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.06.2013 21:54:05 73