Otakar Baran - Karvinské zákoutí

Akvarel, 29x50 cm. Signováno vpravo dole O. Baran. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Otakar Baran
305692. Karvinské zákoutí
Dražba ukončena:31.07.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč