Otakar Hauska - Z Dalmácie

Akvarel, 44x31 cm, signováno vpravo dole Hauska 1907, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Pasparta mírně znečištěna.

o autorovi: 1874 – 1926
Malíř, kreslíř, grafik. Studoval na UMPRUM v Praze, žil v Praze a v Brně. Vytvářel akvarely, perokresby a lepty staropražských a starobrněnských pohledů.

14590. Z Dalmácie
Dražba ukončena:29.11.2017 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (29.11.2017 18:19:05) 1263