Otakar Průcha - Břízka za vsí

Olej na kartonu, 36x38 cm. Signováno vlevo dole Otakar Průcha. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1965

308457. Břízka za vsí
Dražba ukončena:25.04.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč