Otakar Průcha - Předjaří na Pacovsku

Olej na kartonu, 40x36 cm. Signováno vlevo dole Otakar Průcha. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1965

62067. Předjaří na Pacovsku
Dražba ukončena:25.07.2021 21:00:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč