Otakar Průcha - Vesnička v krajině

Olej na sololitu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Průcha 43, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1893 - 1965

13916. Vesnička v krajině
Dražba ukončena:26.10.2017 21:56:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (26.10.2017 21:51:49) 115