Otakar Synáček - Zlatý strom

Olej na plátně, 80x100 cm. Signováno vpravo dole Synáček 81. Rám. Zezadu autorský štítek.

o autorovi: 1931 - 2005
Narodil se v Praze. Studoval na pražské AVU u prof. Holého a Slánského. zaměřil na malířské zachycení každodenního života města a krajiny. Ve své tvorbě se zaměřil na malířské zachycení každodenního života města a krajiny, věnoval se i figurální tvorbě.

16766. Zlatý strom
Dražba ukončena:01.03.2018 18:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč