Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vlevo dole Hartmann O. P. 1936. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 136 cm
o autorovi: 1898 – 1973 Rakouský malíř.