Akvarel, 44x60 cm. Signováno vpravo dole Ehrich 62. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 96 cm
o autorovi: 1897 – 1988 Německý malíř a rejdař