Otto Ehrich - Bäume am Bach

Akvarel, 44x60 cm. Signováno vpravo dole Ehrich 62. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1897 – 1988
Německý malíř a rejdař

112550. Bäume am Bach
Dražba ukončena:03.03.2024 22:10:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč