Otto Franz - Večer u mlýna

Olej na plátně, 40x51 cm. Signováno vlevo dole Otto Franz 89. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba restaurována.

Otto Franz
29086. Večer u mlýna
Dražba ukončena:28.02.2019 19:33:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč