Otto Gampert - S kozou na pastvě

Olej na plátně, 38x53 cm. Signováno vlevo dole O. Gampert. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Otto Gampert
28930. S kozou na pastvě
Dražba ukončena:27.02.2019 21:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč