Otto Serner - Mořské pobřeží

Olej na plátně, 31x49 cm, signováno vpravo dole Otto Serner 1909, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

17399. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:29.03.2018 18:16:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč