Pablo Picasso - Le Visage de la Paix XXIV.

Litografie, rozměr listu: 29x21 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

certifikát
154511. Le Visage de la Paix XXIV.
Zbývá:9 dnů, 4 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč