Patočka - Edvard Beneš

Kresba, 47x30 cm. Signováno vlevo dole Patočka 48. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Patočka
39538. Edvard Beneš
Dražba ukončena:16.01.2020 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.12.2019 7:18:16 892