Paul Gaugin - And the Gold of their Bodies

Litografie, 18x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku P. Gaugin. Rám, sklo.

Pozn.: Tištěno společností D and P, r. 1997. Přiložen certifikát.

o autorovi: 1848 – 1903
Francouzský postimpresionistický malíř.

28379. And the Gold of their Bodies
Dražba ukončena:13.03.2019 23:50:29
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč