Pavel Filip - Bílá na červené

Olej na plátně. 75x46 cm Signováno vpravo dole Filip. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pavel Filip
302282. Bílá na červené
Dražba ukončena:21.11.2019 20:18:12
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč