Pavel Forman - Na pláži

Olej na sololitu, 41x50 cm, signováno vlevo dole P. Forman, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1920-2008
Narodil se v Čáslavi. Studoval AVU v Praze u prof. Nejedlého, diplom mu byl ale přiznám až po 41 letech. Podnikl studijní cestu kolem světa, kde ho okouzlila Austrálie, kam po r. 1968 emigroval a kde i zemřel. Ve své tvorbě se věnoval převážně krajinomalbě, ale také grafice. Inspirovala ho příroda v okolí Máchova jezera, kde vyrůstal.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč.

8679. Na pláži
Dražba ukončena:29.03.2017 19:19:53
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč