Pastel, 58x47 cm, signováno vpravo dole Mühlbauer 91. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Sušici roku 1949. Studoval pražskou AVU u prof. Jana Smetany. Věnuje se malbě.