Pečinka - Vesnice za rybníkem

Pastel, 25x33 cm. Signováno vlevo dole Pečinka. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

42589. Vesnice za rybníkem
Dražba ukončena:26.03.2020 22:21:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč