Persie, konec 19. století - Koberec - Persie

Rozměry 380x125 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Persie, konec 19. století
101161. Koberec - Persie
Dražba ukončena:03.09.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč