MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Rozměry 380x125 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
doporučujeme
Persie, konec 19. století
101161. Koberec - Persie
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
limit (31.08.2023 12:50:52)
11245
2 800 Kč
limit (31.08.2023 12:50:51)
3792
2 300 Kč
limit (31.08.2023 12:50:27)
3792
2 200 Kč
11245
2 100 Kč
limit (31.08.2023 12:49:56)
3792
2 000 Kč
11245
1 900 Kč
limit (31.08.2023 12:49:38)
3792
1 800 Kč
11245
1 700 Kč
limit (31.08.2023 9:46:17)
3792
1 600 Kč
11245
1 500 Kč
3792