Petr Jaroš - U mlýna

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Petr Jaroš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1859 - 1929

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170.000 Kč.

Petr Jaroš
300654. U mlýna
Dražba ukončena:08.09.2019 20:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč