Koláž a kombinovaná technika, 50x53 cm. Signováno vpravo dole Mano. Rám, plexisklo.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1961
Výtvarník, spisovatel. Studoval na PedF v Českých Budějovicích. V Písku si pořídil svůj první ateliér. Věnuje se výtvarnému umění a psaní. Maluje krajiny a zátiší, také figurální scény. Zabývá se rovněž nástěnnými malbami a restaurováním.