Olej na sololitu, 61x74 cm. Signováno vpravo dole Petr Pfleger 1988. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Vzadu autorský štítek.
Nejdelší strana: 88 cm
o autorovi: 1950
Malíř, grafik. Studoval na Střední škole výtvarné v Praze a na AVU v Praze u O. Oplta, posléze na National Hoger Instituut voor Schone Kunsten v Antverpách. Věnuje se malbě, kresbě, ilustraci a grafice. Jeho práce jsou zastoupeny v českých i zahraničních uměleckých sbírkách.