Petr Pfleger - Braňanská výsypka

Olej na sololitu, 61x74 cm. Signováno vpravo dole Petr Pfleger 1988. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: 1950
Malíř, grafik. Studoval na Střední škole výtvarné v Praze a na AVU v Praze u O. Oplta, posléze na National Hoger Instituut voor Schone Kunsten v Antverpách. Věnuje se malbě, kresbě, ilustraci a grafice. Jeho práce jsou zastoupeny v českých i zahraničních uměleckých sbírkách.

Petr Pfleger
79801. Braňanská výsypka
Dražba ukončena:19.06.2022 20:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč