Petr V. - Máchovo jezero

Olej na překližce, 28x38 cm. Signováno vlevo dole Petr V. 1951. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

Petr V.
75529. Máchovo jezero
Dražba ukončena:03.04.2022 20:31:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč