Piece you can´t miss - Schoulená

Nejdelší strana: 44 cm

Kombinovaná technika - akryl, štukový reliéf, 44x32 cm. Nesignováno, vzadu autorský štítek. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

72949. Schoulená
Dražba ukončena:24.02.2022 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč