Pierre Jules Méne - Souboj

Bronz, výška 35 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1810 – 1879
Francouzský sochař, tvůrce zvířecích plastik.

Pierre Jules Méne
25719. Souboj
Dražba ukončena:12.12.2018 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč