Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Nesignováno, olej na lepence, 23 x 31 cm, rámováno ve vídeňském uměleckém rámu s vnitřním ornamentálním plastickým zdobením se zlatavou povrchovou patinací. Impresionistické kvalitní provedení zachycuje atmosféru probouzejícího se dne na pobřeží Bretaně. Malebné umělecké dílo prozrazuje vysokou kvalitu provedené práce od zkušeného mistra. Obraz původně pochází ze židovské kvalitní umělecké sbírky, kdy židovští sběratelé, aby ochránili své sbírky před rabováním, nechávali svá hodnotná díla přemalovat, nebo odstraňovat signaci. Mimořádná nabídka! Rare! Určení autorství značně stoupne hodnota tohoto galerijního krásného díla!