podle Alfonse Muchy - La plume

Bronz, 24x9 cm. Značeno Mucha.

Pozn.: Mírně poškozeno.

podle Alfonse Muchy
49388. La plume
Dražba ukončena:01.10.2020 20:48:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč