podle F. Gerarda ryl Dav. Weiss - Clements Wenzel Lothar Metternich

Litografie, 28x21 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Kolem pol. 19. stol. Papír mírně poškozen.

podle F. Gerarda ryl Dav. Weiss
22154. Clements Wenzel Lothar Metternich
Dražba ukončena:20.09.2018 22:08:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč