podle Gustava Klimta - Danae

Akryl na plátně, 70x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

podle Gustava Klimta
61049. Danae
Dražba ukončena:01.07.2021 21:47:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč