porcelánka Míšeň - Dostaveníčko

Porcelán, 33x25 cm. Značeno vzadu. Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
84539. Dostaveníčko
Dražba ukončena:13.10.2022 22:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč