porcelánka Míšeň - Mytologická scéna

Porcelán, výška 21 cm.  Značeno Míšeň. Konec 19. století.

doporučujeme
porcelánka Míšeň
115469. Mytologická scéna
Zbývá:10 dnů, 22 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 200 Kč