Porcelán, výška 21 cm. Značeno Rosenthal a jméno modeléra prof. Th. Karner. Pozn.: I tato psí soška z rosenthalské produkce zaujme svou velikostí a mimořádně kvalitním provedením. Vzácně se vyskytující kus. Mírně poškozeno.