Olej na dřevotřísce, 69x96 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem. Dílo je adjustováno v dekorativním řezaném rámu.
Nejdelší strana: 121 cm