přelom 19. - 20. stol. - Secesní kalamář

Irisované sklo, mosazný uzávěr a montáž, průměr 14 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
přelom 19. - 20. stol.
81815. Secesní kalamář
Dražba ukončena:17.08.2022 21:35:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč