přelom 19. - 20. stol. - Sklenice s malbou romantické krajiny s hradem

Výška: 17 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

přelom 19. - 20. stol.
301921. Sklenice s malbou romantické krajiny s hradem
Dražba ukončena:29.10.2019 20:41:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 900 Kč