MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška: 17 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
přelom 19. - 20. stol.
301921. Sklenice s malbou romantické krajiny s hradem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
600 Kč
vydraženo za:
2 900 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 900 Kč
2485
2 800 Kč
6074
2 700 Kč
limit (29.10.2019 20:31:05)
2485
2 600 Kč
6074
2 500 Kč
limit (29.10.2019 20:29:45)
2485
2 500 Kč
6074
2 400 Kč
limit (29.10.2019 20:29:26)
2485
2 300 Kč
6074
2 200 Kč
limit (29.10.2019 20:28:58)
2485
2 100 Kč
6074
2 000 Kč
limit (29.10.2019 20:24:50)
2485
1 900 Kč
6074
1 800 Kč
4949
1 700 Kč
limit (22.10.2019 19:27:59)
2461
1 700 Kč
4949
1 600 Kč
limit (22.10.2019 19:27:54)
2461
1 500 Kč
4949
1 400 Kč
limit (22.10.2019 19:27:49)
2461
1 300 Kč
4949
1 200 Kč
limit (22.10.2019 19:27:43)
2461
1 100 Kč
4949
1 000 Kč
limit (21.10.2019 20:27:33)
2461
900 Kč
4949
800 Kč
5807
700 Kč
4949
600 Kč
2485