přelom 19. - 20. stol. - Zlacené krbové hodiny

Bronz a mramor, výška 31 cm, délka 37 cm, hloubka 15 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu.

přelom 19. - 20. stol.
70198. Zlacené krbové hodiny
Dražba ukončena:16.12.2021 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč