Přemysl Pitřík

305874. Periferie

popis: Olej na plátně, 85x79 cm. Signováno vpravo dole Přemysl Pitřík. Rámováno.

dražba ukončena: 18.08.2020 20:04:02

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 900 Kč