Procházka - Senoseč

Olej na plátně, 60x68 cm. Signováno vpravo dole Procházka. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Procházka
65285. Senoseč
Dražba ukončena:12.09.2021 20:13:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč