Otakar Průcha - Koupání

Olej na plátně, 30x20 cm, signováno vpravo dole Průcha, rám.

Pozn.: Přiložená zpráva o provedeném restaurátorském průzkumu - akademický malíř Martin Martan. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3722. Koupání
Dražba ukončena:28.01.2016 19:04:44
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč

2 500 Kč 28.01.2016 18:59:44 841