Olej na plátně, 30x20 cm, signováno vpravo dole Průcha, rám. Pozn.: Přiložená zpráva o provedeném restaurátorském průzkumu - akademický malíř Martin Martan. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.