R. Procházka

305453. Stavení č. 142 ve Ždiaře v Tatrách

popis: Olej na kartonu, 45x36 cm. Signováno vpravo dole R. Procházka 1937. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.07.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč