Radoslav Klech - Hnědovláska

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole R. Klech. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 73 cm

Radoslav Klech
78923. Hnědovláska
Dražba ukončena:29.06.2022 21:50:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč