Rembrandt van Rijn - Kristus uzdravuje nemocné

Lept, 27x39 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pozdější otisk.

Rembrandt van Rijn
40670. Kristus uzdravuje nemocné
Dražba ukončena:12.02.2020 22:50:26
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč