Olej na plátně, 37x55 cm, signováno vpravo dole Šebestík, rám.
1914, Praha
Student UMPRUM v Praze (1934-1936; prof. Benda a Špilar). Studijně procestoval Jugoslavii, Řecko, Bulharsko, Rumunsko, Turecko i Podkarpatskou Rus. Malíř krajin a květinových zátiší.