Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vpravo dole R. Geiger. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 94 cm
o autorovi: 1870 – 1945
Rakouský malíř a ilustrátor maďarského původu. Studoval na Akademii výtvarných umění ve Vídni, sochařství na Akademii umění v Berlíně a na Juliánské akademii v Paříži. Věnoval se ilustrování knih, exlibris a plakátů. Mezi jeho obrazy patřily portréty, akty, žánrové malby a mytologické výjevy. Proslavil se zejména karnevalovými motivy.