Richard Teschner - Křížovnické náměstí

Lept s akvatintou, 36x31 cm. Signováno vpravo dole Rich. Teschner. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1879 – 1948
Grafik, malíř, loutkař, řezbář, dekoratér, scénograf, libretista i hudební skladatel. Studoval AVU v Praze v ateliéru Václava Brožíka.

48222. Křížovnické náměstí
Dražba ukončena:17.09.2020 21:58:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč