Lept s akvatintou, 36x31 cm. Signováno vpravo dole Rich. Teschner. Rám, sklo.
Pozn.: Papír mírně poškozen.
o autorovi: 1879 – 1948
Grafik, malíř, loutkař, řezbář, dekoratér, scénograf, libretista i hudební skladatel. Studoval AVU v Praze v ateliéru Václava Brožíka.