Rifle factory Ishapore - Bajonet pro Lee-Enfield

Bajonet, délka 42 cm. Značeno RFI. Rok výroby 1943. Včetně původní pochvy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rifle factory Ishapore
76447. Bajonet pro Lee-Enfield
Dražba ukončena:11.05.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč