Robert Jančovič - Ja že mam zaprieť svetlo?

Kombinovaná technika, 49x38 cm. Signováno vpravo dole R. Jančovič 1987. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Robert Jančovič
31928. Ja že mam zaprieť svetlo?
Dražba ukončena:16.05.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč