Rodon Karel Růžička - Párové obrazy - Krajina s řekou

Oleje na kartonu, oba 26x35 cm. Signovány vlevo dole K. Růžička-Rodon. Rámovány.

Pozn.: Rámy poškozeny.

o autorovi: 1897 - 1952
Narozen v dnešní Bosně a Hercegovině. Malířství studoval nejprve v Berlíně, poté AVU v Praze u prof. Slánského. Věnoval se malbě, restaurování a pedagogické činnosti.

Rodon Karel Růžička
67584. Párové obrazy - Krajina s řekou
Dražba ukončena:17.10.2021 21:30:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.10.2021 21:25:17 468